Team

Museum MORE| Kasteel Ruurlo biedt méér, daarom staat een enthousiast team van professionals voor u klaar om u van dienst te zijn. Onze medewerkers helpen u graag met boekingen of rondleidingen. We bieden ook maatwerk voor zakelijke events of huwelijken. Hebt u vragen? Neemt u gerust contact op met één van onderstaande personen. U kunt ook bellen met 0575 760 300 of mailen naar info@museummore.nl.

Dr. Ype Koopmans

artistiek directeur

ypekoopmans@museummore.nl

Jos Schaafsma

adjunct-directeur

jos@museummore.nl

Marieke Jooren

conservator

mariekejooren@museummore.nl

Julia Dijkstra

conservator

julia@museummore.nl

Evelien Verheij

behoud & beheer

evelien@museummore.nl

Marieke Ensing

tentoonstellingscoördinator

mariekeensing@museummore.nl

Anne van Baalen

management assistent

anne@museummore.nl

Désirée Siero

sales & events

events@museummore.nl

Ellen van Slagmaat

marketing & communicatie

ellen@museummore.nl

Jeroen Aalbers

marketing & communicatie

jeroen@museummore.nl

Gerrit Peters

facilitaire zaken Gorssel

gerrit@museummore.nl

Sjerp Sterkenburgh

facilitaire zaken Kasteel Ruurlo

sjerp@museummore.nl

Rick Langeveld

administratieve zaken

administratie@museummore.nl

Mariken Hooysma

museumwinkel

winkel@museummore.nl

Onze publieks-
medewerkers en gidsen

Publieksmedewerkers

Anja Haeck, Boris Ariaens, Gerda Wagemans, Hetty de Vos, Jack van Essen, Lenie Ordelman, Lilian Willink, Myrthe Wesseling, Nicky van Lunenburg, Renate Ketelaars, Renske Zwoferink-Manschot, Ronald Ortelee, Sylvia ten Hoove, Marianne de Raad, Carla Platerink-Kroes

Gidsen

Boris Ariaens, Carolien ten Bruggencate, Henriëtte Somsen, Iris Maalderink, Margriet van Seumeren, Marianne Kasteel, Myrthe Wesseling, Renate Ketelaars, Tine Zevenhuizen, Trudy Altink, Trudy Koning, Jack van Essen